Головна По Україні Перлини Західної України
Перлини Західної України

Перлини Західної України

(Львів – Івано-Франківськ – Закарпаття – Львів)

12 днів/11 ночей

 

 

1-й день

Зустріч групи у Львові. Екскурсія по м. Львів «Вулицями старого Львова». Ознайомлення з архітектурою та побутом міста XIV-XX ст. Пішохідна екскурсія по старовинній частині Львова, огляд центру міста - пл. Ринок (своєрідний музей під відкритим небом - всі 45 будинків на цій площі є пам’ятками архітектури XVI-XX ст.), сходження на вежу Ратуші, аптека-музей, відвідування Латинського собору, каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменського собору, Домініканського костелу, ансамблю Успенської церкви, огляд Бернардинського костелу та монастиря. Прогулянка по проспекту Свободи.

Переїзд в м. Івано-Франківськ. Поселення в ТК «Прикарпаття». Вечеря. За бажанням - розваги в аквапарку «Цунамі» та на Льодовій арені. Ночівля.

 

2-й день

Сніданок в ТК «Прикарпаття».

Екскурсія до Галича (Оглядова екскурсія по території дитинця давнього Галича в с. Крилосі з відвідуванням: - пам’ятки історії ХІ ст. - літописної Галичиної могили - усипальниці засновника міста  Галича; - оборонних споруд Галича (ХІ-ХІІІ ст.ст.); - фундаментів пам’ятки ХІІ ст. Успенського собору, пам’ятки архітектури ХІV ст. -  каплиці Св. Василія; - пам’ятки архітектури ХVІ ст. - Успенської церкви; - Музею історії давнього Галича; - легендарної Княжої криниці; - Музею народної архітектури і побуту Прикарпаття. Оглядова екскурсія по сучасному Галичу з ознайомленням  екскурсантів з його пам’ятками: - пам’яткою архітектури ХІІ ст. - церквою св. Пантелеймона; - пам’яткою архітектури ХІV-ХVІ ст. ст. - церквою Різдва; - руїнами Галицького замку - пам’яткою історії ХІІ-ХVІІ ст.; - ринковою площею м. Галича, пам’ятником королю Данилові Галицькому; - сучасним Галичем.).

Повернення в ТК «Прикарпаття». Обід.

Оглядова екскурсія по місту, пам’ятник І.Франку, А.Міцкевичу, Т.Шевченку, майдан Шептицького, Вірменський костьол (1762р.), Катедральний собор (1763р.), ратуша, комплекс колишнього замку Потоцьких (1682р.), художній музей – все це в поєднанні з сучасними архітектурними ансамблями створює унікальну картину нашого минулого й сучасного…

Вечеря. Ночівля.

 

3-й день

Сніданок в ТК «Прикарпаття».

Екскурсія в Гошів та на скелі Довбуша (Унікальний скельний комплекс, названий на честь легендарного опришка Олекси Скелями Довбуша. Недалеко від Скель Довбуша розташоване село Гошів, славне своїм монастирем і чудотворною іконою Матері Божої). Обід – сухий пайок.

Повернення в ТК «Прикарпаття». Вечеря. Ночівля.

4-й день

Сніданок в ТК «Прикарпаття».

Переїзд на екскурсія по Маняві та Яремче. Огляд в Маняві - Манявський Скит, Блаженний камінь; в Яремче - водоспад Пробій на річці Прут, сувенірний базар, ресторан «Гуцульщина», стежка та камінь Довбуша, пам'ятник партизанам-ковпаківцям, церква в селищі Дора, вольєр з оленями та дикими кабанами.

Переїзд в ЛОК «Карпатські зорі» (м. Косів). Вечеря. Ночівля.

5-й день

Сніданок в ЛОК «Карпатські зорі».

Екскурсія до м. Коломия (Ви побуваєте в «Музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття» (налічує приблизно 10 тисяч експонатів), побачите особливості архітектури і красу деталей на прикладі Коломийської ратуші. А «візитною карткою» Коломиї є єдиний в Європі «Музей Писанки»).

Повернення до м. Косів. Обід в ЛОК «Карпатські зорі».

Екскурсія по м. Косів - центр Гуцульщини, своєрідна Мекка народно-прикладного мистецтва. Під час екскурсії заплановано відвідання Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини а також відомий Ринок народних промислів. Серед товарів, що можна придбати великий асортимент виробів з деревини та шкури, а також унікальні костюми майстринь-вишивальниць.

Вечеря в ЛОК «Карпатські зорі». Ночівля.

6-й день

Сніданок в ЛОК «Карпатські зорі». Виселення.

Екскурсія до с. Криворівня (Екскурсії до музеїв Івана Франка, Михайла Грушевського, хати-гражди (традиційної дерев’яної гуцульської хати), прогулянка берегом легендарної річки Чорний Черемош). Екскурсія в приватний «Музей гуцульського побуту, етнографії і музичних інструментів Романа Кумлика» - це можливість побачити колекцію, в якій зібрані предмети побуту, традиційний народний гуцульський одяг та прикраси, найрізноманітніші музичні інструменти (від волинки до трембіти), грошові знаки різних часів та навіть старовинний «гуцульський мобільний телефон»!!!

Переїзд  в смт. Верховина. Поселення в ЛОК «Верховина». Вільний час на прогулянку по Верховині. Вечеря. Ночівля.

7-й день

Сніданок в ЛОК «Верховина».

Переїзд до Ворохти . "Стара Ворохта" - екскурсія, під час якої Ви зможете побачити старовинні гуцульські церкви XVIII та XIX ст., діючий польський костел, декілька десятків австрійських і польських маєтків. А також дві унікальні пам'ятки, які є лише в Ворохті – чотири австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані більше ста років тому руками полонених італійців, і шедевр спортивної архітектури – трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно. Обід.

Переїзд на ГК «Буковель» — один з найбільших в Івано-Франківській області гірськолижних курортів. Завдяки вигідному розміщенню і сприятливим погоднім умовам сніг тут випадає рано і в великій кількості. В поєднанні з раціональною та ефективною роботою по підготовці трас (системи штучного засніження схилів) снігове покриття тут відмінне і зберігається з грудня до кінця квітня. На території курорту діють бугельні та дво-, три- і чотирикрісельні підйомники і мультиліфти. Загальна довжина трас 14 000 м. До ваших послуг також пункти прокату гірськолижного спорядження, лижна школа, дитяча лижна школа.

Повернення до ЛОК «Верховина». Вечеря. Ночівля.

 

8-й день

Сніданок в ЛОК «Верховина». Виселення.

Переїзд в Закарпатську обл. Зупинка на найвищому перевалі Карпат – Яблунецькому перевалі (921 м) (з'єднує долини річок Прут і Чорної Тиси. Розташований на території Гуцульщини, на межі Закарпатської та Івано-Франківської області, на південно-західній околиці села Яблуниці). Відвідання географічного центру Європи поблизу с. Ділове (Географічний центр Європи був визначений ученими з Віденський Імператорський-Королівського військово-географічного інституту. Історичний знак біля села Ділове був встановлений в 1887 році. На кам'яному постаменті напис латинською мовою: "Постійне точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним апаратом, який виготовлений в Австрії і Угорщині, з шкалою меридіанів і паралелей, встановлений тут Центр Європи ... 1887 ").

Прибуття в м. Мукачево. Поселення ЛСОК «Латориця». Обідо-вечеря. Ночівля.

 

9-й день

Сніданок в ЛСОК «Латориця».

Знайомство з архітектурою міста, унікальним воєнно–архітектурним пам’ятником – Мукачівським замком «Паланок» (ХІІ–ХІІІ ст.) і експонатами замкового музею. Автоекскурсія в с. Чинадієво (Мукачівський район), відвідання Чинадієвського замку (ХІІІ ст.). Обід – сухий пайок. Заїзд в санаторій «Карпати», екскурсія по дендропарку, колишнім помістям графа Шенборна. Дегустація питної води з джерела «Красоти». Придбання закарпатських сувенірів. Повернення в м. Мукачево, відвідання жіночого монастиря  ХVІІІ ст., по бажанню присутність на вечірній літургії.

Вечеря в ЛСОК «Латориця». Вечеря. Ночівля.

 

10-й день

Сніданок в ЛСОК «Латориця».

Від’їзд в м. Берегово, екскурсія по місту, знайомство з замком Берегвар (ХІХ ст.). Купання в басейні з термальною водою. Переїзд в м. Виноградів, знайомство із замком Перені (ХІV ст.), Виноградівським замком (ХІІ–ХІІІ ст.), руїни якого збереглися на Чорній горі, і одноразово ознайомлення з історією Королевського замка (ХІІІ ст.), залишки руїн якого розташовані на околиці смт. Королево, поряд з річкою Тиса. Продовження маршруту, приїзд в м. Хуст на комплекс «Нарцис». Обід і отримання сухих пайків на дорогу. Екскурсія, прогулянка на замкову гору, знайомство з Хустським замком (ХІІІ – ХІV ст.). Огляд панорами міста, гір і річки Тиса з замкової гори. Коротка екскурсія, прогулянка по м. Хуст. Залежно від періоду турпоїздки (кінець квітня – травень) природознавча екскурсія в Долину нарцисів, єдину в Європі.

Повернення в м. Мукачево в ЛСОК «Латориця». Вечеря. Ночівля.

 

11-й день

Сніданок в ЛСОК «Латориця». Виселення.

Переїзд до м. Ужгород. Розміщення в Ужгородському туристично–оздоровчому комплексі «Світанок». Оглядова пішохідна екскурсія по місту над Ужем – Ужгороду: Ужгородський замок (Х–ХІ ст.), краєзнавчий музей, кафедральний собор, обласна філармонія (колишня синагога), сама довга в Європі липова алея.

Обід в ТОК «Світанок». Автобусна автоекскурсія до Невицького замку: знайомство з природою закарпатських гір і Невицьким замком – цінним пам’ятником фортифікаційної архітектури ХІІ – ХІV ст.

Вечеря в ТОК «Світанок». Нічліг.

12-й день

Сніданок в ТОК «Світанок».

Переїзд до м. Львів. Проводи групи на вокзалі м. Львів.

 

 

На 20 осіб: дорослі – 3090 грн., діти – 2840 грн.

На 30 осіб: дорослі – 3060 грн., діти – 2810 грн.

На 40 осіб: дорослі – 2860 грн., діти – 2610 грн.

 

!!!За бажанням можна програму скоротити, підкорегувати, зробити під запити туристів.