Погода

Розклад руху поїздів

uz-logo

Головна Про нас ПрАТ «Івано-Франківськтурист»
ПрАТ «Івано-Франківськтурист»

 

Українські Карпати – це чудовий круглорічний відпочинок в горах, на ріках та озерах, милування водоспадами, неповторною флорою та фауною, унікальними храмами, замками та палацами. Також це самобутня культура і побут місцевого населення, унікальна обрядовість святкування релігійних свят та весіль зі стравами гуцульської кухні.

Враження від нових подорожей, організованих ПрАТ «Івано–Франківськтурист», провідним туроператором Прикарпаття, який вже 47 років на туристичному ринку, назавжди залишаться у Вашій пам’яті та у Вас виникне бажання повернутися знову.ПрАТ “Івано-Франківськтурист” є лауреатом всеукраїнського конкурсу “Кришталевий лелека - 2000” та “Тріумф – 2006” за активний розвиток внутрішнього туризму. За вагомий внесок в розвиток туризму в Карпатському регіоні підприємство нагороджено грамотою обласної державної адміністрації.

Наш багаторічний досвід з організації подорожей та екскурсій зробить Ваш відпочинок незабутнім, неповторним та цікавим!

Сьогодні до складу ПрАТ «Івано-Франківськтурист» входять два Лікувально-оздоровчі комплекси, які на літній період функціонують як Дитячі заклади санаторного типу, один туристський комплекс. Власна матеріальна база – одноповерховий офіс апарату правління, 3 комплекси, ресторан, кафе, бари та їдальні, гаражі та автостоянки – дозволяє досить ефективно здійснювати туристську діяльність.

Гості та відвідувачі можуть скористатися послугами розміщення в туристському комплексі «Прикарпаття» (60 місць) в місті Івано-Франківську, ЛОК «Верховина» (300 місць) в смт. Верховина та ЛОК «Карпатські зорі» (120 місць) в місті Косів.

Ми розробимо для Вас індивідуальні маршрути, програми перебування, організуємо ділові тури (конференції, семінари), тури вихідного дня, запропонуємо цікаву екскурсійну програму.

У нас Ви зможете придбати путівки на оздоровлення дітей в літній та зимовий період і санаторно-курортні путівки, а також путівки на відпочинок у всі куточки світу.

Під час будь-якої із запропонованих подорожей Ви зможете ознайомитись з історичним європейським містом Івано-Франківськом, відвідати туристичні центри Прикарпаття, побачити фольклорно-етнографічні та релігійні свята, святкування гуцульського весілля та інше.

Ми пропонуємо широкий спектр туристичних послуг, що відповідають будь-яким вимогам клієнтів, забезпечуючи при цьому високоякісне обслуговування. Наша команда - це молоді, креативні, динамічні фахівці, які прикладуть максимум зусиль, щоб зробити Ваш відпочинок комфортним, безпечним і незабутнім.

Щороку ми прагнемо урізноманітнити й вдосконалити свої екскурсійні програми і маршрути, а наші гіди та екскурсоводи є висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом в туристичному обслуговуванні. Також у нас Ви зможете скористатись автотранспортними послугами на будь-яку кількість місць.

Нашим клієнтам і партнерам ми гарантуємо швидке та якісне обслуговування. Маючи значний досвід роботи у сфері надання туристичних послуг, наша компанія постійно працює над підвищенням якості туристичного продукту. Пропонуємо Вам переконатися в цьому, довіривши свій відпочинок професіоналам, які знають свою справу та люблять Вас!

Сподіваємось на швидку зустріч з Вами! Ви приймете правильне рішення, обравши нас!

До зустрічі в Карпатах!

Голова правління Івано-Франківського приватного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «Івано-Франківськтурист» - Парипа Іван Васильович.

Адреса: 76025, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 140 А

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ліцензія АГ № 580927 від 22.03.2012 року.

туристичний відділ

моб.т. 050 2854607 ,  097 2741405

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити